Інформація
Пошук

Принтери і сканери

404001060-12
Код товару: 404001060
0

4585грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Принтери і сканери

Принтер (Printer, від англ.   print   - друк)   - це зовнішнє периферійний пристрій комп'ютера, призначене для виведення текстової або графічної інформації, що зберігається в комп'ютері, на твердий фізичний носій, зазвичай папір, малими тиражами (від одиниць до сотень) без створення друкованої форми .

Цим принтери відрізняються від поліграфічного обладнання і різографов

Принтер   - це високотехнологічний пристрій друку, створене в першу чергу для роботи з комп'ютером. Принтер призначений для перетворення інформації, що зберігається в обчислювальному пристрої, з цифрової форми в аналоговий вигляд для доступного розуміння цієї інформації користувачем і подальшого довгострокового її зберігання.

Отримали також поширення і інші пристрої друку, такі, як багатофункціональні пристрої (МФУ), в яких в одному приладі об'єднані функції принтера, сканера копіювального апарату і телефаксу

Спеціалізованої різновидом принтера є плоттер .

Сканер ( англ.   scanner scan « пильно розглядати, розглядати »)   - це пристрій, який, аналізуючи який-небудь об'єкт (зазвичай зображення, текст), створює цифрову копію зображення об'єкта. Процес отримання цієї копії називається скануванням.