Інформація
Пошук

Смарт-годинник Garmin Descent Mk1 Dive Computer

Смарт-годинник Garmin Descent Mk1 Dive Computer

Лінійка наручних годинників Garmin Descent Mk1 Dive Computer - серія професійних пристроїв, спеціально розроблених для підводного плавання. Гаджети представляють собою повнофункціональні міні-комп'ютери, які передбачають весь перелік опцій і можливостей, які відповідають вимогам дайверів, фрідайверів, підводних мисливців та інших підкорювачів глибин. Спеціалізовані смарт-годинник відносяться до виробів преміального класу, про що свідчать не тільки їх функції або максимальна точність складання, а й використовуються матеріали. Годинники відрізняються привабливим і добре продуманим дизайном, що робить їх стильним гаджетом.

Моделі

Лінійка Garmin Descent Mk1 Dive Computer включає три моделі. Вони абсолютно ідентичні за функціональними можливостями і опціями. Відмінності полягає в матеріалах безеля і ремінця:

 • Титан. Титановий безель і ремінець пропонуються в топової версії, надаючи максимум міцності і надійності. Недолік такого рішення в великій вазі в серії - 145г і вартості.
 • Титан і силікон. Безель з титану в комбінації з силіконовим ремінцем забезпечує найбільш легку конструкцію - 94г.
 • Сталь і силікон. Сталевий безель в поєднанні з ремінцем з силікону дає оптимальний баланс міцності при найменшій вартості. Маса виробу становить 101 м

Комбінації різних матеріалів дозволяють підкреслити престижність і / або функціональність гаджета, зробивши акцент на користь практичності або естетичності.


Матеріали корпусу

Крім безеля і ремінця, матеріал виготовлення, яких визначається з урахуванням конкретної моделі, інші деталі смарт-годинників ідентичні. Основа виконана з модифікованого поліаміду, посиленого скловолокном, що дозволяє витримувати досить сильні удари. Дисплей захищений сапфіровим покриттям - штучний кристал підвищеної твердості, стійкий до стирання і механічних навантажень. Фіксують гвинти з нержавіючої сталі, як і кнопки. У моделях з титановим безелем гвинти пофарбовані в колір ремінця.

Ключові особливості та характеристики

 • Збереження повної працездатності і водонепроникності на глибині до 100 метрів.
 • Повний набір датчиків і опцій для навігації, включаючи трьохосьовий компас, манометричний альтиметр, гіроскоп і GPS.
 • Різні режими занурення, що передбачають необхідні опції для занурення з урахуванням дихальних сумішей, включаючи нітрокс і трімікс.
 • Автоматична синхронізація з комп'ютером і мобільними додатками.
 • Можливість обміну даними через Garmin Connect, підключення до інтернету через Wi-Fi з можливістю завантажити додаткові міні з Connect IQ.
 • Розширений набір корисних функцій для заняття іншими видами спорту, наприклад, велогонками, бігом і ін.
 • Опції оповіщення про зміну погоди, досягненні граничної глибини, швидкості підйому і декомпресії шляхом звукового сигналу і / або вібрації.
 • Параметри функціоналу, що дозволяють повністю адаптувати під особисті переваги рівень безпеки.

При цьому, гаджет не підтримує сполучення з трансмітером на балоні.

Автономна робота

Стильний аксесуар Mk1 Dive Computer в режимі звичайних наручних годинників може пропрацювати до 19 діб. При активному використанні доступних функцій час автономної роботи скорочується до 10 днів. Батарея девайса, повністю зануреного під воду, розрядиться через 40 годин. Якщо встановлено прапорець GPS, акумулятора вистачить на 20 годин. Точний час залежить від обраних налаштувань, включаючи підсвітку, яку можна програмувати навіть з урахуванням глибини занурення.


Інформативність і функціонал

Однією з характерних особливостей Mk1 Dive Computer є дисплей з хорошою чіткістю і правильним підбором кольорів, що забезпечує хорошу видимість. При розмірі в 1,2 дюйма екран відображає всю необхідну інформацію, не вимагаючи перегортати сторінки.

Додаткові датчики

Навігаційні сенсори забезпечують функції альтиметра, барометра і компаса. Останній може працювати на глибині, визначаючи азимут навіть в русі. Швидкий доступ до нього можна налаштувати через опцію «tap to compass». Тоді режим компаса буде відразу запускатися після двох легких ударів по екрану.

Пульсометр

У годинника Mk1 вбудований пульсометр, який вимірює частоту коливань стінок артерій на зап'ясті. Датчик здатний ефективно працювати не тільки при занятті різними видами «наземних» або «надземних» тренувань, а й підводними. Для цього пристрій не слід виймати безпосередньо до тіла.

Функції для заняття спортом

Наручний Garmin Descent Mk1 наділені повноваженнями звичайних смарт-годинників і інших сучасних мультиспортивних гаджетів, пропонуючи спеціальні опції для тренувань, занять фітнесом або для навігації. Вони дозволяють вимірювати фізіологічні параметри, динаміку бігу, активність організму для контролю над прогресом фізичних занять, а також для запобігання травмуванню через перевантаження.

У повсякденному житті корисний гаджет ідеально імітує звичайний годинник класу «смарт», поєднуючись як з діловим, і так і спортивним стилем.

1680