Інформація
Пошук

Угода користувача

Шановний, покупець!
Будь ласка, перед покупкою товару уважно прочитайте Угоду 
користувача з інтернет-магазином apolo.com.ua .

Справжній текст є угодою між інтернет-магазином apolo.com.ua має назву в подальшому "інтернет-магазин", і користувачем послуг інтернет-магазину, іменованим надалі «Покупець» і визначає умови придбання товарів через сайт інтернет-магазину. Якщо ви не згодні з цими умовами, не здійснюйте покупок на цьому сайті.

1. Основні положення
1.1. Ця Угода укладається між Покупцем і інтернет-магазином в момент оформлення замовлення.
1.2. Інформація, розміщена на сайті інтернет-магазину, містить умови пропозиції покупки товару і являє собою публічну оферту, статус якого закріплений ст.633 Цивільного кодексу України (ЦКУ). акцептом є факт оформлення замовлення на запропонований товар.
1.3. При оформленні замовлення Покупець погоджується з умовами, обговореними цією Угодою, шляхом проставлення відмітки у графі "Мною прочитані", і я даю згоду з документом "Угода користувача" при оформленні замовлення.
1.4. Здійснити покупку в інтернет-магазині може будь-яка фізична або юридична особа, здатна прийняти і оплатити товар.
1.5. Товар оплачується в національній валюті України при доставці товару кур'єром, транспортною компанією або безготівковим банківським переказом.

2. Інформація про товари
2.1. Товар представлений в каталозі через фото-зразки, що є власністю інтернет-магазину.
2.2. Кожен фото-зразок супроводжується текстовою інформацією: артикулом, ціною, розміром і описом товару.
2.3. На прохання Покупця менеджер інтернет-магазину зобов'язаний надати (по телефону або за допомогою електронної пошти) додаткову інформацію, необхідну і достатню, з точки зору Покупця, для прийняття ним рішення про купівлю товару.
2.4. Зазначена на сайті ціна товару може бути змінена інтернет-магазином в односторонньому порядку.
2.5. У разі зміни ціни товару, замовленого Покупцем, менеджер інтернет-магазину при першій нагоді інформує про це Покупця (по телефону або за допомогою електронної пошти) для отримання підтвердження або анулювання замовлення. При неможливості зв'язатися з Покупцем дане замовлення вважається анульованим.

3. Порядок придбання товару в інтернет-магазині
3.1. Замовлення приймаються через інтернет-магазин та електронну пошту.
3.2. Покупець інтернет-магазину має право оформити замовлення на будь-який товар, представлений на сайті інтернет-магазину і наявний. Кожен товар може бути замовлений в будь-якій кількості. Замовлення може бути оформлений Покупцем наступними способами: зроблений по телефону, по електронній пошті або оформлений самостійно на сайті.
3.3. При відсутності товару на складі, менеджер компанії зобов'язаний поставити Покупця до відома (по телефону або через електронну пошту).
3.4. При відсутності товару Покупець має право замінити його товаром аналогічної моделі, відмовитися від даного товару, анулювати замовлення.
3.5. Покупець має право відмовитися від замовлення в будь-який час до моменту його відправки Покупцеві, поставивши до відома інтернет-магазин по телефону або через електронну пошту.

4. Доставка і передача товару Покупцеві
4.1. Доставка товару, придбаного в інтернет-магазині, здійснюється кур'єрськими службами.
4.2. Відправлення замовленого товару здійснюється протягом 2-х робочих днів з дня підтвердження замовлення Покупцем. Субота, неділя і офіційно визнані свята не входять в число робочих днів.
4.3. Разом із замовленням Покупцеві надаються такі документи:
товарний чек або видаткову накладну, транспортна накладна (видається кур'єрською службою при доставці), гарантійний талон.
4.4. Покупець зобов'язаний у присутності кур'єра або пункті видачі оглянути замовлений товар за кількістю, якістю, асортименту та комплектність товару.
4.5. Фактом приймання товару Покупцем є оплата товару Покупцем.
4.6. При відмові Покупця від замовлення в момент доставки, Покупцем оплачуються витрати інтернет-магазину на доставку замовлення.
4.6. Покупець не зобов'язаний компенсувати витрати інтернет-магазину, пов'язані з доставкою замовлення, якщо в процесі приймання товару виявиться, що поставлений товар неналежної якості, кількості, асортименту або комплектності.

5. Оплата замовлення
5.1. Замовлення, зроблене в інтернет-магазині, оплачується Покупцем шляхом банківського переказу або передачі готівки кур'єрською службою.
5.2. Оплата замовлення за безготівковим розрахунком повинна бути зроблена Покупцем шляхом 100% авансового перерахування коштів на розрахунковий рахунок інтернет-магазину протягом двох робочих днів з дня підтвердження замовлення.
5.3. При не надходженні коштів, інтернет-магазин залишає за собою право анулювати замовлення.

6. Порядок повернення товару належної якості
6.1. Покупець нашого магазину, має право (згідно Ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів») обміняти або повернути, куплений у нас товар, протягом перших 14 днів після покупки.
6.2. Зверніть увагу - обміну або поверненню підлягає тільки новий товар, який не був у вживанні і не має слідів використання: подряпин, сколів, потертостей, на лічильнику телефону не більше 5 хвилин розмов, програмне забезпечення не піддавалося змінам і т.п.
Подбайте, щоб були збережені: повна комплектація товару, цілісність і всі компоненти упаковки (пакети, плівки, пінопласт і т.п.), ярлики, заводське маркування (серійний номер), товарний чек і гарантійний талон.
6.3. Повернення товару в інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.
6.4. При поверненні Покупцем товару належної якості, інтернет-магазин повертає йому сплачену за товар грошову суму за фактом повернення товару за вирахуванням компенсації витрат магазина пов'язаних з доставкою товару Покупцеві.

7. Порядок повернення товару, придбаного через інтернет магазин, при виявленні прихованого браку, гарантійне обслуговування
7.1. На товари, придбані в інтернет-магазині встановлено гарантійний термін. На протязі якого, в разі виявлення в товарі прихованого браку, Покупець має право на безоплатне усунення недоліків, відповідне зменшення купівельної ціни, заміни на товар аналогічної моделі, на будь-який інший з відповідним перерахуванням купівельної ціни, повернення товару та отримання за нього грошей, в установленому Законом України ""Про захист прав споживачів"" порядку.
7.2. Повернення товару в інтернет-магазин проводиться за рахунок Покупця.
7.3. У разі, якщо товар вже був у використанні, але в процесі експлуатації вийшов з ладу (в рамках гарантійного терміну) - то проводиться гарантійний ремонт через наш сервісний центр.
Сервісний центр може відмовити в гарантійному ремонті в наступних випадках:
• порушено збереження гарантійних пломб;
• є механічні або інші пошкодження, які виникли внаслідок умисних або необережних дій покупця або третіх осіб;
• порушені правила використання, викладені в експлуатаційних документах;
• було вироблено несанкціоноване розкриття, ремонт та компоненти товару, змінена конструкція або схеми товару;
• серійний або IMEI номер виробу, змінений, стертий і не може бути встановлений.
7.4. Гарантійні зобов'язання не поширюються на наступні несправності:
• вихід з ладу відбувся в результаті некоректного або неправильного використання / установки програмного забезпечення;
• стався природний знос або вичерпання ресурсу;
• випадкові пошкодження, завдані клієнтом або пошкодження, що виникли через недбале ставлення або використання (вплив рідини, запиленості, потрапляння всередину корпусу сторонніх предметів і т.п.);
• пошкодження в результаті стихійних лих (природних явищ); ушкодження, викликані аварійним підвищенням або пониженням напруги або неправильним підключенням до електромережі;
• пошкодження, викликані дефектами системи, в якій використовувався даний товар, або виникли в результаті з'єднання і підключення товару до інших виробів;
• пошкодження, викликані використанням товару не за призначенням або з порушенням правил експлуатації.

8. Інше
8.1. Інтернет-магазин залишає за собою право розширювати і скорочувати товарні пропозиції на Сайті, регулювати доступ до покупки будь-яких товарів, а також призупинити або припинити продаж будь-яких товарів на свій власний розсуд.
8.2. Ця Угода повинна розглядатися в тому вигляді, як вона опубліковано на Сайті, і має застосовуватися і тлумачитися відповідно до законодавства України.