Інформація
Пошук

Кавові машини (апарати)

Оберіть підкатегорію
610000005-12
Код товару: 610000005
0

15522грн.

Показано від 1 до 1 з 1 (всього сторінок: 1)

Найпопулярніші питання по кавових машинах
Кавові машини (апарати)

Кавові: великий вибір, доступна ціна.

Кожен з нас звик насолоджуватися запашною кавою будь то вдома чи в офісі. Але не завжди нам хочеться заварювати каву стандартним способом. Більш зручно і швидше це виходить з використанням кавомашини. Але ось яку купити кавоварку, при потребі, стає величезною проблемою. Велика кількість різноманітних брендів і моделей ускладнює вибір. Кавові бувають декількох видів:

Капсульная - цей тип кавоварок заправляється спеціальними таблетками з пресованим кави. Такі таблетки-пакети виготовляються з паперу та призначені для разового використання. Чим може бути непрактичною така кавоварка, так це тим, що зробити міцний чи ні кави у вас не вийде.

Крапельна - цей тип кавоварок, який оснащений спеціальним фільтром. При високій температурі краплі конденсату просочуються через фільтр і стікають в ємність для готового напою. Фільтри для цієї кавомашини бувають одноразовими (паперові) і багаторазовими (нейлонові). Також є і металеві з необмеженим терміном експлуатації. Ці кавомашини бувають для домашнього використання, а також більш професійні, для закладів громадського харчування. Різниця в них в матеріалі і обсязі резервуара. Відповідно і ціна у них різна.

Еспрессо - це автоматична кавоварка. Готує каву за допомогою пари. Конструкція складається зі спеціальної помпи і термоблока. За допомогою такої техніки можна зробити еспресо і американо. Напій виходить насиченим і ароматним. Як правило, девайс комплектується капучинатором, що дозволяє отримати високу пінку і заварити смачний капучино. Вартість таких пристроїв вище, ніж у крапельних.