Інформація
Пошук

Про нас

APOLO.COM.UA - це магазин для тих, хто цінує свій час і гроші.
Ми пропонуємо Вам широкий вибір товарів і забезпечуємо професійний сервіс. Консультанти нашого магазину допоможуть Вам зробити правильний вибір, швидко оформити замовлення і отримати товар у зручний для Вас час.

Купуючи у нас, Ви:
1. Економите гроші
.
Ми працюємо безпосередньо з складами великих українських дистриб'юторів і не оплачуємо оренду, як це роблять звичайні магазини. Тому ціни у нас значно нижче.
2. Економите час.
Вам не потрібно витрачати час на багатогодинне ходіння по магазинах. Досить зайти на наш сайт, зробити замовлення і Вам його доставлять прямо додому або в офіс, або в інше місто України. Ви маєте можливість робити замовлення по інтернету в будь-який час доби.
3. Великий асортимент.

Магазин постійно розширює асортимент продукції, що надається, а також прагне надати своїм клієнтам і відвідувачам сайту максимум зручностей.

В нашому магазині діє система попередніх замовлень - можливість зробити попередню заявку на очікуваний товар. Як тільки товар надходить у продаж, ми інформуємо Вас про це і погоджуємо вартість товару і термін доставки.

Виникли питання?
Ви можете задати нам свої питання за допомогою функції «Зворотній зв'язок» або поспілкуватися з нами по телефону:

(068) 939-36-96; (095) 039-14-42; (093) 547-84-74

APOLO.COM.UA - це магазин. В першу чергу Інтернет-магазин, тобто Ви можете вибрати товари, оформити замовлення і оплатити його, не відриваючись від свого комп'ютера. Ми дуже старалися, щоб Вам було зручно це зробити, і комфортність нашого сервісу помітили і оцінили велика кількість людей.