Інформація
Пошук

4G, 3G - модеми

Оберіть підкатегорію
3129010575-12
Код товару: 3129010575
0

1944грн.

Google Wifi (1-Pack)
Код товару: 3129003574
0

2835грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

4G, 3G - модеми

Вибираємо 3G або 4G модем для особистого користування в інтернет- магазині

Часто кожен з нас шукає роутер - це пристрій за допомогою якого ми маємо інтернет в будинку або офісі. Залежно від потреб бувають різні моделі, що відрізняються потужністю, швидкістю передачі даних. Якщо розглядати варіант для офісу, в якому більше 3 осіб, то природно, що необхідний середньої потужності роутер. Якщо мета покупки віддалений доступ до інтернету, під час відрядження або тимчасової відсутності вдома / офісі, то можна обійтися і варіантом «простіше». Швидкість передачі даних, виходячи з вашого оператора, в таких моделях не дуже висока. В основному 3G і 4G модем встановлюють в USB порт носія і таким чином забезпечуються вихід в мережу. Моделі подорожче оснащені модулем wi-fi щоб роздавати інтернет. Але через відсутність виносних антен, сигналу вистачить лише на одну невелику кімнату.

Перш, ніж купити модеми для виходу в інтернет, необхідно визначиться із завданнями, які вони будуть виконувати. Для постійного завантаження інформації великого обсягу і роботи локальної мережі офісу придивляйтеся до моделей подорожче. Головна відмінність - вони підтримують необхідні стандарти зв'язку і протоколи шифрування. Для домашнього використання підійдуть середні модеми.

В інтернет-магазині Apolo модеми представлені таких брендів: & lt ; / span>

Alcatel - Lucent & lt ; / p>

Google

Huawei

Novatel Wireless

Sierra

Pantech

ZTE

Вибирайте для себе відповідний бренд. Знайомтеся з його моделями і оформляйте замовлення. Доставимо швидко по Києву і Україні.