Інформація
Пошук

Розумні годинники

Оберіть підкатегорію
3139002289-12
Код товару: 3139002289
0

2263грн.

3139002528-12
Код товару: 3139002528
0

4439грн.

Показано від 1 до 2 з 2 (всього сторінок: 1)

Часті питання про розумні годинник
Розумні годинники

Інтернет-магазин розумних годин

Сучасні смартфони - це лише мала частина того, що батьки можуть надати своїй дитині. Зараз на ринку нових технологій знайдеться маса пристосувань, які з готовністю проконтролюють будь прості дії, розкажуть про них або попередять про їх небезпеки. Це, звичайно, частково обмежує свободу дій і пересувань дитини, але з іншого - допомагає більш ретельно стежити за своїм чадом в настільки небезпечне для малюка час. Розумні годинник - один з варіантів м'якого і дбайливого контролю, який не набридне і буде навіть мало помітний з боку. Суперечок з приводу необхідності пристосування чимало, однак, варто розглянути всі аргументи, щоб остаточно прийняти рішення про покупку або відмову від гаджета.  Купити розумні годинник в Києві

Плюси пристосування

Багато любителів новинок техніки з радістю придбали смарт-годинник при першому ж згадуванні про їх функціоналі і користь. Однак більш продумані користувачі задалися питанням щодо того, чи є переваги використання саме такого формату зв'язку. І, варто повірити, такі знайшлися, причому у великій кількості.

1. Компактність. Перше і найочевидніше якість гаджета - його мінімальний розмір. Причому особливу зручність створює той факт, що крім невеликого корпусу, годинник до того ж зручно і, цілком звично для багатьох, кріпляться на зап'ясті. Цей варіант підійде абсолютно всім, незалежно від віку людини. А якщо ще і підібрати стильні на вигляд смарт-годинник від відомої компанії, можна сміливо використовувати їх в будь-якій ситуації як відповідний аксесуар.

2. Адаптивність. Смарт-годинник має дуже зручну здатність адаптуватися під запити власника. Вони одночасно можуть служити самостійним і незалежним способом зв'язку, але при цьому також здатні контактувати зі смартфоном, діючи як доповнення до нього. У першому випадку власник отримує повну автономію на дзвінки, відправку повідомлень, використання браузера і навіть гри. У другому годинник здатні доповнити основний гаджет, ставши його провідником, - показувати інформацію про вхідний дзвінок, смс, перемикати музику, показувати час. Це практична функція, якщо телефон знаходиться в кишені або сумці, а також під час занять активними видами спорту, коли телефон в кишені зберігати незручно або навіть небезпечно.

3. Здатність передачі геолокації. Не секрет, що сучасні технології дозволяють відслідковувати пересування кожного абонента, часом, незважаючи на відстані. Це і стало однією з переваг для смарт-годин. Багато батьків, які піклуються про свою дитину, з радістю встановлюють на телефон додаток, що дозволяє демонструвати точне місце знаходження малюка. Для підлітків такий контроль здасться образливим, а ось діти молодшого віку в подібному спостереженні ще потребують. А формат годин допоможе одночасно не забути дитині модний гаджет в громадському транспорті або школі, а також позбавить від здирників, які можуть зацікавитися смартфоном.

4. Функціональна кнопка. На багатьох моделях смарт-годин встановлені необхідні програми для здійснення дзвінка або надіслати повідомлення. Однак в критичних ситуаціях часу для цього просто немає. У цьому випадку допоможуть кнопки екстреного виклику. Вони також налаштовуються абонентом, що допомагає всього за секунду повідомити про потенційну або реальну небезпеку або в службу порятунку, або надійній людині. У деяких ситуаціях це зможе врятувати життя і здоров'я.

Негативні характеристики

Крім позитивних рис, смарт-годинник має також негативні характеристики, про які говорять багато користувачів.

1. Відсутність роз'єму для навушників і можливості програвання мелодії. Це значимий мінус, про який говорять меломани. Проблема багатьох моделей полягає в неможливості гучного відтворення мелодії, так як габарити гаджета не дозволяють вбудувати в нього ще й колонки. А роз'єму для навушників зазвичай також немає, що змушує використовувати годинник тільки спільно зі смартфоном, лише перемикаючи композиції через екран зручного аксесуара.  Які бренди розумних годин найпопулярніші

        2. Відсутність можливості коригування зовнішнього вигляду. Незважаючи на наявність великої кількості доповнень до більшості гаджетів, знайти подібні для смарт- годин проблематично. Справа в тому, що в ремінець найчастіше вбудовується і антена, що відсікає можливість заміни. Однак такий недолік присутній не у всіх моделях, та й міняти вид придбаного аксесуара захочеться далеко не всім.

        3. Недоліки мультимедіа. Такі функції, як перегляд відео, набір повідомлення або вибір контакту, часто ускладнені через невеликого габариту екрану.

Як не важко помітити, у смарт-годин не так багато недоліків. Тому нерідко придбання цього гаджета є цілком обґрунтованим. Ну а просунуті батьки, які вирішили подарувати пристосування дитині, напевно вже неодноразово подякували самі себе за винахідливість.