Інформація
Пошук

Смартфони Google Pixel: який краще взяти в 2020 році?

Смартфони Google Pixel: який краще взяти в 2020 році?

Смартфони Google Pixel: який краще взяти в 2020-2021 році?

Google Pixel - неймовірно обговорювані смартфони. Навіть ті блогери, які ніколи не тримали в руках жодної з моделей, мають з приводу «Пікселя» особисті думки. Те, що гаджети від Google продають в невеликій кількості країн, навіть йде виробнику «на руку» - аура загадковості приваблює. Люди, яким довелося користуватися Pixel, мають право вважати себе щасливчиками. Як власники iPhone раніше - до тих пір, як «яблука» не стали «попсою». Очевидно, що Google не дають спокою лаври фірми Apple і культовий статус її смартфонів. Google чимало запозичила у «купертіновців» - наприклад, традицію помпезно презентувати гаджет чергового покоління восени. Але чи достатньо круті «Пікселі», щоб нав'язати конкуренцію «айфон» і іншим флагманам ринку? У статті ми спробуємо відповісти на це питання.

У чому унікальність смартфонів Google Pixel?

Головна перевага смартфонів Google Pixel - це камери «захмарного» рівня. Google до останнього відмовлялася від участі в гонці за кількістю сенсорів - тільки в моделі 4 покоління з'явилася пара «вічок». Починаючи з першої моделі «Пікселі» прописалися серед фаворитів знаменитої лабораторії DxO Mark. Лабораторія тестує камери смартфонів так ретельно, що на результати тестів посилаються навіть самі виробники. Google Pixel був лідером рейтингу DxO. Його почин підтримав Pixel 2, який поставив рекорд, за загальною оцінкою від лабораторії в 2017 році. 3-й Pixel теж відзначився серед лідерів, набравши однакову з iPhone XR кількість балів. «Фішками» камери Google Pixel 3 виявилися світлочутливий об'єктив, пятиосева оптична стабілізація і наявність сигнального процесора, який займається обробкою «сирих» фото з застосуванням режиму HDR +.

Однак не камерою єдиної - у Google Pixel є й інші переваги: ​​

Лежить в руці як влитий. Смартфони від Google відмінно збалансовані з точки зору ваги - НЕ легкі, і не важкі. Незважаючи на гладкий корпус Pixel не прагне вислизнути з долоні.

Тільки «чистий» Android. А «чистий» - значить, спритний.

Звучить в стерео. Починаючи з другої моделі, у «Пікселів» по ​​2 фронтальних динаміка.

Хвилинка негативу - у актуальних моделей Google Pixel (з 2 покоління) немає роз'ємів для підключення навушників. Хоча Google дбайливо кладе в комплекти перехідники.

І так, невеликий висновок: 

Плюси: 

✔Камера.

✔Дизайн.

✔Чистий Android.

Мінуси:

✘Не має роз'єму для підключення навушників (компенсується перехідником).

Який смартфон Google Pixel купити в 2020 році? Точно не варто думати про покупку моделі 1 покоління. Вона вже застаріла, а крім того, виявилася тим самим нещасливим «першим млинцем» для Google. Смартфону «дісталося» за відсутність вологозахисту і стереозвуку. Основні технічні характеристики моделей з 2-ї по 4-ий можна порівняти в таблиці нижче. Спойлер: різниця мінімальна.

Дивлячись на характеристики, складно збагнути, чим займалися інженери Google останні 3 роки. У «Пікселів» стабільно оновлювалися процесори, а для 4 моделі Google навіть розорилися на 2 додаткових гігабайти «оперативки». Однак все це дрібниці. Експерт порталу Android Authority навіть провів експеримент: походив з Pixel 4 покоління, а потім перейшов на 2-ий, щоб зрозуміти, наскільки зручніше нова модель. Висновок виявився несподіваним: смартфон Google Pixel 2 - цікавіше і зручніше, ніж «четвірка». Подвійна камера, 6 Гб оперативної пам'яті і дисплей з частотою оновлення 90 Гц - насправді це переваги Pixel 4 тільки на папері. Практичної користі людина від них не помітить. Google Pixel 3 виглядає «золотою серединою». Це сучасний, чи не застарілий апарат з продуктивною «начинкою», оптимальним за розмірами екраном (5.5 дюймів) і камерою, яку блогери хвалять захлинаючись. На відміну від Pixel 2 підтримує бездротову зарядку і оснащений подвійною «Фронталкою». 4-му Pixel фактично програє тільки в тому, що позбавлений оптичного зуму. Зате є сканер відбитків пальців, а це важливіше. Парадоксально, але модель Pixel 3 продають навіть дешевше, ніж гаджет 2 покоління. Ціна на цей смартфон Google Pixel в Україні залежить від кольору і становить близько 12 тис. гривень. Pixel 2 дорожче майже на 30%, а модель 4 покоління - на всі 60%. Але де ж взяти «трійку» так недорого? Google Pixel 3 за зниженою ціною - це вам в інтернет-магазин Apolo. У нас продаються моделі різних кольорів, а також смартфони Pixel XL - для тих, хто любить екрани побільше!

Клікайте на фото і дивіться повний каталог Google Pixel
Купити смартфон Google Pixel

6262

Читати також

...

...