Інформація
Пошук

Огляд смартфона OnePlus 8T

Огляд смартфона OnePlus 8T

Стильні смартфони серії 8T, представлені компанією OnePlus ще восени 2020 року, є хорошим конкурентами таким іменитим девайсів, як Asus Zenfone 7 Pro або Samsung Galaxy S20 FE. Так, у них немає кращих камер, ультрасучасного дизайну або інших ефективних нововведень, але вони залучають нових шанувальників високою швидкістю і плавністю роботи інтерфейсу при швидкій зарядці і цілком доступною ціною. У цій статті зробимо короткий огляд модельного ряду OnePlus 8T, щоб зрозуміти, чим ця серія краще попередників і наскільки вона наблизилася до флагманським позиціях.

Комплект поставки і заявлені характеристики

Смартфон поставляється всередині масивної коробки, захованим за конвертом з інструкціями, всілякими наклейками і листом від Піта Лау, що є одним із засновників бренду. Крім самого OnePlus 8T, в нижній частині довгою упаковки знаходяться блок живлення та фірмовий кабель з закінченням у вигляді портів USB-С.


Основні характеристики

  • Габарити корпусу (ДхШхТ) в мм: 160,7 × 74,1 × 8,4.
  • Вага, грам: 188.
  • Розміри дисплея, ""(мм): 6,55 (2400 × 1080) при співвідношенні сторін 20х9 і частоті поновлення в 120 Гц.
  • Процесор: 8-ядерна версія Snapdragon 865 з частотою 2,84 ГГц.
  • Запас пам'яті оперативної (постійної) з урахуванням двох конфігурацій, ГБ: 8/12 (128/256).
  • Камери, Мп: 48 (базова), 16 (ширококутна), 5 (макро), 2 (монохром), 16 (фронт).
  • Батарея, мАг: 4500, швидка зарядка.
  • ПО: Android 11 в поєднанні з OxygenOS 11.
  • Зв'язок: USB 3.1, Wi-Fi 6, Bluetooth 5.1, 5G, 2 сім-карти, GPS, LTE і NFC.

Екстер'єр

Елегантний корпус смартфона, укомплектований сканером відбитків, виконаний зі сплаву алюмінію і скла. Доступних кольорів дві: «космічна» версія з сірим відтінком і «земна» - з зеленим аквамарином. Дизайн не є чимось оригінальним, типова оболонка, характерна численним гаджетам різних виробників. Купуючи 8Т, ви будете цілком задоволені ним, але ефектно виділитися на тлі моделей інших марок не вийде.

На верхній грані корпусу розташований лише допоміжний мікрофон. На протилежному боці змонтовано слот для сім-карт, другий (основний) мікрофон, порт зарядки USB-C і дві щілини динаміка. З лівого боку корпусу передбачена клавіша регулятора гучності. На правій грані перебуває клавіша блокування харчування разом з перемикачем режимів оповіщення. На лицьовій стороні в лівому кутку видно об'єктив камери. На тильній поверхні також в лівому, верхньому кутку змонтований блок оптики.

Комфорт використання

Користуватися смартфоном зручно і приємно. Пальці не липнуть, що виключає випадкові натискання. Гаджет добре лежить в руці, але потрібна обережність, щоб не впустити. Тильна сторона матового скління досить слизька. В деякій мірі це незручність компенсується металевою рамкою, яка не дозволяє вислизати пристрою з рук.

Всі органи управління досить чуйні, добре реагують на натискання. Сканер відбитків реагує швидко без збоїв. Захист корпусу від пилу і вологи офіційно ніде не підтверджена. У той же час на сайті виробника є інформація, що смартфон пройшов такі випробування вдало.

Плоский екран із співвідношенням сторін 20х9 відрізняється пристойною швидкістю поновлення в 120 Гц. У попередника цей параметр дорівнює 90. Хороший огляд інформації забезпечений практично з усіх кутів навіть при яскравому сонці. На вулиці автоматично підвищується яскравість. Кольори насичені, чорний досить глибокий.

Дивно плавний, але продуктивний

Характерна риса цього смартфона - неймовірно плавна робота. Апаратна причина цього криється в гармонійному поєднанні Snapdragon 865 і флеш-пам'яті USF 3.1. При необхідності позбутися надмірної плавності, щоб збільшити швидкість роботи пристрою, можна відключити анімацію.

За замовчуванням знизу екрану розташована панель навігації, що забезпечує швидкий пошук і активацію потрібних опцій. При бажанні, наприклад, для перегляду відео в повний екран, її можна прибрати. Завдяки високій відчуття дотику сенсора, гаджет добре пристосований для всіляких ігор.

Програмне забезпечення та інші моменти

У лінійці девайсів OnePlus серія 8T стала першою, яка працює на новій версії ОС Oxygen OS 11, змонтованої на базі Android 11. Таке рішення забезпечило зручність використання смартфона, в тому числі і однією рукою. Відсутність численних прошивок, як наприклад, Facebook і інших встановлених додатків, позитивно позначилося на продуктивності.

Важливою перевагою 8T, по крайній мірі, на думку автора статті, є тривалий період автономної роботи і швидка підзарядка. В процесі тестування смартфон успішно пропрацював майже 9 годин. Оперативне заповнення енергії забезпечує дротова зарядка на 65 Вт. Для 100% заряду потрібно всього 40 хвилин.

Висновок

Смартфон OnePlus 8T за всіма параметрами цілком гідний своєї вартості. Його цілком можна вважати флагманом у своєму сегменті, який можна купити за середньою ціною без переплати за бренд!


1521

Читати також

Google Pixel 4a і Google Pixel 4a 5G є між ними відмінності чи ні?

Google Pixel 4a і Google Pixel 4a 5G є між ними відмінності чи ні?

Дизайн і корпусОбидва телефони мають класичним, який став уже звичним, стриманим оформленням без буд...

Смартфони Google Pixel: який краще взяти в 2020 році?

Смартфони Google Pixel: який краще взяти в 2020 році?

Смартфони Google Pixel: який краще взяти в 2020-2021 році?Google Pixel - неймовірно обговорювані сма...

...